Nowa książka – Posłuchaj jak wszystko z nami rozmawia Piątek, 11 grudnia 2020 roku

Z przyjemnością przedstawiamy najnowszą książkę wydaną przez Najwyższe Kolegium Muzułmańskie Muzułmańskiego Związku Religijnego w RP pt. Posłuchaj, jak wszystko z nami rozmawia.

Książka opracowana przez wydawnictwo ERKAM ze Stambułu, ukazuje się w Polsce dzięki inicjatywie Muftiego Rzeczypospolitej Polskiej Tomasza Miśkiewicza, przewodniczącego NKM MZR w RP. To jedenasta książka wydana dzięki współpracy z tureckim wydawnictwem.

W trzynastu rozdziałach autor, Farunk Kanger, odpowiada na takie pytania jak: w jaki sposób pojawiło się życie na ziemi? Kto stworzył Ziemię, Słońce, Księżyc i gwiazdy? Kto wszystkim żywym stworzeniom zapewnia to, co jest im potrzebne? Książka ta, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, dostarcza odpowiedzi na te i wiele innych pytań, dotyczących sekretów ciał niebieskich, życia mieszkańców ziemi i samego człowieka.

Zapraszamy na stronę Biblioteki Muzułmańskiej www.bibliotekamuzulmanska.pl, gdzie książka jest dostępna w wersji PDF, a już niedługo będzie do nabycia w wersji papierowej, o czym będziemy Państwa informować.

 (Red.)