Nowy numer „Przeglądu Tatarskiego” Poniedziałek, 16 grudnia 2019 roku

Oto przed Państwem ostatni w tym roku numer naszego kwartalnika: trzydzieści dwie strony poświęcone wydarzeniom, które organizowaliśmy lub w których uczestniczyliśmy. A tego lata oraz jesieni naprawdę wiele się działo. Do tego różnorodne artykuły podejmujące tematykę społeczną, kulturalną oraz historyczną. Trudno nawet polecić coś konkretnego, nam bowiem wszystko wydaje się ciekawe.

Zapewne Państwa uwagę przyciągną teksty poświęcone kolejnym sylwetkom tatarskich wojskowych. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mieli możliwość ukazania jeszcze wielu innych interesujących postaci z tatarskiej społeczności. Liczymy tu na wiadomości od naszych Czytelników. Warto niewątpliwie zapoznać się z tekstem o tatarskich świętach, gdyż większości z nich w ogóle nie obchodzimy, a szkoda. Życzymy przyjemnej lektury i zapraszamy do współpracy przy tworzeniu następnych numerów.

Wydanie papierowe dostępne jest w Białymstoku, w siedzibie NKM MZR w RP przy ul. Piastowskiej 13 F. Osoby z innych regionów mogą zwracać się w tej sprawie mejlowo: mzr@mzr.pl lub telefonicznie: + 48 605 612 137.

Pismo można znaleźć także w naszej elektronicznej Bibliotece Tatarskiej:

http://bibliotekatatarska.pl/przeglad-tatarski/

(Red.)